Паркетні роботи

Ви можете замовити у нас весь комплекс паркетних робіт (з будь-якого етапу). Здійснюємо консультацію по телефону. При замовленні паркетних робіт, виїзд спеціаліста технолога - БЕЗКОШТОВНО. Наша компанія співпрацює тільки з професійними майстрами. Наші рекомендації з проведення робіт: Всі вологі роботи в приміщенні бажано завершити до початку паркетних робіт (не відноситься до поклейки шпалер). Стіни повинні бути перешпакльовані і загрунтовані, тобто, готові до покраски. Якщо передбачається стик паркету з плиткою, плитку треба покласти до початку монтажу паркету. Двері бажано встановлювати після того, як буде укладений паркет. Не забувайте, що між укладанням і шліфуванням паркету має бути технологічна перерва. Ціна за монтаж художнього паркету залежить від складності малюнка і розраховується індивідуально. Всі підготовчі та фінішні роботи проводяться згідно з "Стандартною технологією укладання паркету під ключ".

Ціни на паркетні роботи :

 • Укладка фанери-50 грн/м2.
 • Укладка паркета-130 грн/м2.
 • Шліфування паркета-120 грн/м2.
 • Покриття лаком-50 грн/м2.
 • Монтаж плінтуса-35 грн/1м.п.
 • Укладка готової паркетної дошки-170 грн/м2

В залежності від складності укладки паркету, верхнього покриття (масло,віск) ціна монтажу може змінюватись.

Пам’ятка покупцю

Ви придбали паркет

Відповідно до вимог систем якості ISO 9001 вологість паркетних планок повинна становити 8±2%; відхилення від лінійних розмірів:±0.2мм по ширині.

Паркет, як і будь-який інший виріб із деревини, гігроскопічний. Його не можна перевозити під час опадів і при підвищеній вологості повітря у відкритому транспорті. Доставлений паркет повинен пройти акліматизацію в заводській упаковці не менше 2-х тижнів у приміщенні, де його будуть встановлювати.

Важливо пам′ятати, що дерево - це природній матеріал, на який впливають температура й вологість приміщення. Про деревину говорять, що вона ,,дихає’’, вона постійно намагається врівноважитися з навколишнім середовищем. При збільшенні вологості повітря, деревина збільшується в розмірі і навпаки.

Швидкість зміни вологи деревини залежить від породи. Зміна вологості деревини на 2% (з 9% до 11%) для дуба за 40 діб, а для бука - за 12 діб.

Відповідно, під час зимового опалювального сезону, коли повітря в приміщенні дуже сухе, між паркетинами можуть виникнути щілини. Щоб запобігати цьому - необхідно підтримувати нормальну (45-60%) вологість повітря.

 Довговічність і зовнішній вигляд паркетного покриття значною мірою визначається якістю основи.

 Рекомендуються наступні конструкції паркетних підлог:

 А.

 Б.

 В.

 1. Панель-перекриття;
 2. Гідроізоляція;
 3. Бетонна стяжка;
 4. Водостійка фанера на шурупах і клею;
 5. Паркет на клею і цвяхах (для варіанту А і Б), на клею (для варіанту В);
 6. Лакове покриття;
 7. Чорнова підлога;
 8. Лаги;
 9. Утеплювач;

Пароізоляційна плівка.

За інформацією ведучих фірм виробників паркету, 90% рекламацій пов'язано з поганою основою. Яким би не був високоякісним дорогим паркет,наслідки будуть негативними,якщо основа,на яку його настеляють,не відповідає основним вимогам укладання паркету,а саме: основа повинна бути рівною,міцною,сухою,стабільною, чистою.

Вимоги до приміщення об'єкту для проведення робіт з укладки,шліфування і лакування:

 1. До початку робіт на об'єкті повинні бути закінчені всі роботи,які викликають підвищену вологість, а токож роботи по облицюванню кам'яної і керамічної  плитки, штукатурки, побілки і т.п. в приміщеннях і прилягаючих до них кімнатах. Всі приміщення повинні бути очищені від сміття і сторонніх предметів (стяжка повинна бути очищена від налипання гіпсу, розчину тощо).
 2. Нерівність основи (стяжка) допускається не більше 2мм на 2-х метрах (проводиться як мінімум 5-6 вимірювань в різних напрямках). Міцність стяжки--200-300кг/см, товщина не менше 4 см.
 3. В приміщеннях повинна підтримуватись наступна температура і вологість
 • Температура: 20-24ос
 • Відносна вологість повітря: 45-60%
 • Абсолютна вологісь підлоги і стін не більше 5% (дерев'яні<12%) Для прикладу: настилати паркет на стяжку товщиною 40мм можна тільки через 8 тижнів ‹4 тижні-фаза затвердіння і 4-тижні-фаза висихання:фізичне випаровування залишкової вологи›. В процесі нанесення лаку в приміщенні повинна пілтримуватись температура 20-240с постійно без різких перепадів.
 1. Під час настилання, шліфування,лакування паркету не допускається проведення інших робіт в цьому ж приміщенні (при лакуванні в суміжних приміщеннях).
 2. Встановлення дверей,наклеювання шпалер,нанесення останнього шару фарби допускається після завершення лакування через 7 днів.

Рекомендації з експлуатації паркетної підлоги

 1. Після останньго лакування паркету завозити меблі в приміщення можна не раніше ніж за 7 днів.
 2. У приміщеннях, де поклали паркет, потрібно підтримувати вологість в межах 45-60% і температуру 18-240с не допускати їх різких перепадів. Прибирання підлоги краще проводити вогкою, добре віджатою ганчіркою.
 3. Необхідно оберігати підлогу від попадання на неї великої кількості води, хімічних речовин, розчинників, кислот, тощо.
 4. В приміщеннях (кімнатах) де встановлені герметичні склопакетні вікна, повинні бути встановлені: вентиляція, кондиціонери, примусова витяжка.
ЗАТЕЛЕФОНУЙТЕ НАМ: +38(067)3710100Щоб скористатись нашим послугам
АБО

НАДІШЛІТЬ ЛИСТПросто надішліть електронний лист на цю адресу:parketbum@gmail.com